Sommarlovsaktiviteter

Nu är i full fart med sommarlovsaktiviteterna för våra ungdomar i Lerums kommun. Vi har träffat de lite äldre ungdomarna, 13-15 år. Ett härligt gäng. Första dagen var vid nere vid Säveån och fotograferade och dag två åkte vi till Floda och fotograferade skateing. Många roliga bilder blev det. Vi söker medlemmar som vill vara med och hjälpa till 4 och 5 juli, då är det de yngre som vi ska vara med. Hör av er till Maggan. maggan@lerumsfotoklubb.se

Här är hela gänget samlat.

Tränas sportfoto

Fotosnack mellan två ungdomar

_asset.jpeg
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
Lerumlogo_stå_liten_max30mm_cmyk_pos.jpg
Ahlsens_foto_4f.jpg
LE_logo-payoff_2020_RGB_orange.jpg
Evolution shop med byline.jpg
© Rättigheterna till samtliga bilder på hemsidan tillhör respektive fotograf. All kopiering av bilder utan fotografens samtycke är otillåten.